Nasze placówki

Co o nas mówią rodzice?

Przeczytaj recenzje naszych klientów, którzy zaufali nam i powierzyli swoje pociechy. Możesz również uzyskać więcej szczegółowych informacji kontaktując się z nami.

Po 2 latach jakie spędził mój syn w żłobku mogę powiedzieć, że to cudowne miejsce. Ciocie są troskliwe, opiekuńcze. Świetnie dogaduja się z dziećmi. Uczą i zajmują sie maluchami z największą starannością. Polecam

- Basia

Z czystym sumieniem i bez zawahania mogę polecić Żłobek Sezamkowo:) Syn miał tam opiekę na bardzo wysokim poziomie, wręcz luksusową. Chodził tam codziennie z uśmiechem i zawsze wracał równie zadowolony, a ja mogłam pracować nie martwiąc się co się z nim dzieje i czy wszystko jest w porządku. Ciocie są bardzo ciepłymi osobami, zawsze pocieszą, przytulą jeśli trzeba, ale też wykwalifikowanymi, bo Syn się bardzo dużo nauczył, mnóstwo zajęć dodatkowych w tym nasza ulubiona dogoterapia dla ulubieńców czworonogów. Podejście do rodziców również na szóstkę z plusem. Bardzo dziękujemy za dwuletnią wspaniałą przygodę z Sezamkowem:)

- Alicja

​​Z czystym sumieniem polecam Sezamkowo. Wszystkie Panie/Ciocie tam pracujące wkładają całe swoje serducho w pracę i relację z dziećmi. Nasza Maja była bardzo zadowolona, chętnie chodziła do żłobka, widać było jej rozwój emocjonalny i społeczny. Ciężko będzie znaleźć miejsce zbliżone do Sezamkowa Dziękujemy!

- Agata

Witam serdecznie, o Sezamkowie mogę napisać tylko same pozytywy 😊 fantastyczna kadra(najlepiej wspominamy p. Dagmarę 😉), pod okiem właścicielki p. Agnieszki, która na prawdę spotkała się z powołaniem, swoim podejściem do dzieci oraz profesjonalizmem, zmienia pogląd żłobka jako "przechowalnia dzieci" na pierwszy etap rozwoju społecznego i edukacyjnego 👍 warto również wspomnieć o samym obiekcie: piękna Willa, przystosowana do warunków funkcjonowania takiej placówki jak żłobek, ponieważ duża ilość pomieszczeń pozwala na stworzenie sali dedykowanych czyli maluszki i starszaki mają osobne salki. Jest również salon, którego śmiało można nazwać świetlicą 😊 osobna salka na drzemkę, 2 łazienki i na prawdę piękny ogródek, na którym jest plac zabaw. Całość oceniam na bardzo silne 5* 👍

- Artur